Agility představuje skvělý způsob, jak zlepšit poslušnost pejska zábavnou formou. Tento populární sport, při kterém pes podle pokynů psovoda překonává různé překážky, si můžete vyzkoušet i v našem kynologickém centru.

Při lekcích agility klademe důraz na správnou komunikaci mezi pejskem a majitelem. Pes se naučí věnovat vám stoprocentní pozornost a rychle reagovat na vaše povely, sebejistě překonávat překážky a důvěřovat vašemu vedení. Zároveň pomáhá sport i k udržení dobré kondice pejska a k rozvoji pohybové koordinace.

Jde o aktivitu vhodnou pro všechna plemena psů, včetně těch nejmenších. Náročnost překážek vždy přizpůsobujeme velikosti a věku pejsků, takže nemějte obavy přijít na lekci agility i se štěnětem nebo naopak se starším psem. Ani vy sami nemusíte být velcí sportovci, skutečně jde o psí sport pro každého.

Kynologické centrum Aigon má k dispozici vlastní plně vybavenou tréninkovou halu v Ostravě-Kunčicích, takže nabízíme lekce agility celoročně. Nenechte se limitovat počasím a dopřejte svému pejskovi zábavu a zdravý pohyb.

Tréninky agility pro úplné začátečníky i pro pokročilé psí sportovce můžete využívat samostatně, ale také jako zpestření dalšího výcviku – přehled všech našich služeb včetně cen najdete v přehledném ceníku.

Vyplňte jednoduchý registrační formulář, abyste se mohli co nejdříve přihlásit na svůj první trénink agility v Kynologickém centru Aigon.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice