Dalším z míst, na kterých působíme, je hala v obci Ostrava – Kunčice (Frýdecká 18/434, 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice). Výcvik psů v hale probíhá celoročně a i když není hala vytápěná, nabízí teplotní komfort pro zimní i letní tréninky. Rozměry vnitřního prostoru jsou 16x12m, venkovního 2700m².

Hala je vybavena unikátním povrchem vytvořeným přímo pro psí sporty – Juta Grass Comfort Play Agility bez granulátu s podložkou MatchBase. Tento systém změkčuje dopad a zajišťuje komfort všem zúčastněným, čímž šetří klouby nejen pejskům. Souhrn jeho vlastností z něj dělají ideální tréninkový povrch.

V hale probíhá trénink poslušnosti jak na indviduálních lekcích, skupinových výcvikcích nebo se zde koná i školka pro stěňata a lekce agility.

V okolí haly naleznete dostatek místa k parkování, venčení a rozběhání vašich psích sportovců. Jistě oceníte hlediště umístěné na balkónu, odkud je možné nerušeně sledovat probíhající trénink a pohodlně natáčet videa z nevšedního pohledu. K dispozici je toaleta pro dvounohé doprovody 🙂

PRONÁJEM HALY

K dispozici je kompletní sada agility překážek, včetně zónových – ty jsou z hliníku, díky tomu je možné jejich snadné a rychlé přestavení.

V hale můžete navštívit naše lekce poslušnosti nebo agility pod vedením zkušených instruktorů nebo si můžete tuto výcvikovou halu pronajmout. Veškeré informace k pronájmu naleznete zde: pronajem.aigon.cz

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

SÍDLO

Panská 739/60 715 00 Ostrava - Michálkovice