Abyste svému pejskovi dopřáli výcvik a další aktivity celoročně bez ohledu na počasí, máme pro vás připravenou vnitřní tréninkovou halu.  Najdete ji na adrese: Frýdecká 18/434, 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice. Kynologická hala poskytuje teplotní komfort pro zimní i letní tréninky. V zimě se prostor sice nevytápí (pro psy nejsou zbytečně vysoké teploty při cvičení vhodné), ale zajišťuje ochranu před mrazem a nepřízní počasí. V letním období jsou zde psí sportovci naopak chráněni před vedrem a ostrým sluncem.

Indoor hala pro psy má vnitřní plochu 16 x 12 m a náleží k ní dalších 2700 m² venkovního prostoru, určeného pro vyběhání a vyvenčení pejsků i k jejich zahřátí před tréninkem. Přímo u haly také pohodlně zaparkujete.

Parkování je možné přímo v areálu u haly.

V kynologické hale v Ostravě pořádáme skupinové výcviky a individuální lekce poslušnosti, školku pro štěňata i pravidelné tréninky agility.

Rovněž nabízíme pronájem haly za výhodných podmínek pro veškeré aktivity s pejskem.

Tréninkovou plochu jsme opatřili unikátním povrchem vytvořeným přímo pro psí sporty – Juta Grass Comfort Play Agility bez granulátu s podložkou MatchBase. Tento systém změkčuje dopad, zajišťuje komfort všem zúčastněným a šetří klouby nejen pejskům, ale i vám. Používáme také kompletní sadu agility překážek, včetně zónových (ty jsou vyrobeny z hliníku a lze je snadno a rychle přesouvat podle potřeby).

Součástí haly je i nově zrekonstruovaná klubovna, která slouží například jako zázemí při pořádání seminářů pro majitele a milovníky psů. V klubovně si můžete také uvařit kávu nebo čaj, a je vybavená klimatizací, díky které se dá v zimě i vytápět.

Nabízíme i samostatný pronájem klubovny.

Probíhající trénink můžete nerušeně sledovat z hlediště na balkoně (z tohoto nevšedního úhlu pohledu vznikají i velmi zajímavé fotografie a videa z výcviku). Pro dvounohé doprovody je k dispozici také toaleta.

Máte zájem o PRONÁJEM HALY a KLUBOVNY?
Bližší informace najdete na adrese pronajem.aigon.cz.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice