Chcete, aby z vašeho štěněte vyrostl vyrovnaný a přátelský pes? Přijďte do naší školky pro štěňata.

Psí drobotina tu pod bedlivým dohledem instruktora stráví 45 – 60 minut, během kterých naplno rozvíjí své fyzické i psychické schopnosti.

V naší psí školce vytváříme pro štěňata bezpečné prostředí, ve kterém se učí prostřednictvím společné hry. Mezi psími vrstevníky získá vaše štěňátko zdravé sebevědomí, ale zároveň se naučí ostatní respektovat a chápat stanovené hranice. Chcete-li mít v budoucnu psa, který není vůči ostatním bázlivý ani agresivní, měla by mít socializace svá pravidla. Právě proto jsou štěňata po celou dobu pod dohledem zkušených instruktorů, kteří do hry podle potřeby zasahují, aby divočejší pejsky trochu usměrnili a ty stydlivé zase podpořili.

Školka pro štěňata je určena všem pejskům již od 8 týdnů a maximálně do 12 měsíců věku.

Aby ze štěněte vyrostl nejen přátelský, ale i poslušný pes, začínáme už v raném věku také se základním výcvikem. Ve školce pro štěňata se ale necvičí – k tomu slouží INDIVIDUÁLNÍ LEKCE. Jako jednu z prvních věcí se při nich štěně naučí rozlišovat, kdy je čas si hrát, a kdy naopak musí poslouchat. Ve školce se štěňata dostatečně vyřádí a uspokojí svoji potřebu sociálního kontaktu s dalšími psy, takže když pak navštívíte výcvikovou lekci, bude pro pejska snazší se na vás soustředit.

Pokud máte doma už trochu většího psího puberťáka nebo dospělého psa, i pro vás jsou vhodné INDIVIDUÁLNÍ LEKCE, kde se společně zaměříme na potřebnou výchovu a výcvik.

Nevíte si s něčím rady a máte otázky? Napište nám nebo zavolejte, rádi vám pomůžeme a vybereme společně to nejlepší pro vás a vašeho pejska.

Chcete-li se podívat na kompletní nabídku našich služeb, a to včetně cen jednotlivých lekcí i permanentek, máme pro vás přehledný ceník. Abyste se k nám mohli s pejskem co nejdříve přidat, vyplňte si jednoduchý registrační formulář a my se vám brzy ozveme.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice