Chcete dát pejskovi ten nejlepší základ pro váš společný život? Individuální lekce jsou to pravé, když nechcete ve výchově psa nic zanedbat. Naši zkušení instruktoři vás provedou základním výcvikem od štěněte až po spolehlivého a poslušného psího parťáka. Nevěříme, že starý pes se nenaučí novým kouskům, a tak se vám budeme rádi věnovat i s dospělými pejsky.

Abychom zajistili nadstandardní kvalitu lekcí, vybereme pro vás toho nejlepšího instruktora na základě úvodní konzultace. Při ní se seznámíme s vámi i pejskem a zároveň probereme vaše představy a cíle, kterých chcete s při výcviku dosáhnout.

Co všechno pejska naučíme? Přivolání, chůzi na vodítku a u nohy, základní povely (sedni, lehni, zůstaň atd.) a podle vašeho přání se můžeme věnovat i speciálnímu výcviku, jako je příprava na výstavy nebo psí sporty.

Co pejska naopak odnaučíme? Tahání na vodítku, kousání rukou, skákání po lidech, agresivní i bázlivé chování, separační úzkost, špatné hygienické návyky a jakékoliv další nešvary, se kterými se u pejska potýkáte.

Díky mnohaletým zkušenostem s výcvikem psů věříme, že každý problém má své řešení.

Při individuálním výcviku vám instruktor vše v klidu vysvětlí a ukáže, zodpoví vaše případné dotazy a pečlivě na vás dohlíží. Každá lekce probíhá s maximálním ohledem na potřeby konkrétního psa a majitele. Naučíte se s pejskem správně komunikovat, posílíte svůj vzájemný vztah, odbouráte případné chyby ve výchově a zlepšíte tak svůj společný život.

Na individuální lekci s sebou můžete samozřejmě vzít také partnera či partnerku, děti nebo jiné členy rodiny, kteří s pejskem přicházejí do styku a potřebují, aby je poslouchal a respektoval.

Individuální lekce trvá 45 minut, při delším cvičení už by pak mohl pes být unavený a zbytečně ztrácet pozornost a motivaci.

Všechny osvojené dovednosti z individuálních lekcí se následně procvičují i v náročnějších podmínkách během SKUPINOVÉHO VÝCVIKU. Při něm už musí pejsek prokázat, že se na vás soustředí a poslouchá i v prostředí, kde jeho pozornost ruší další lidé se psy.

Takové soustředění je velmi náročné hlavně pro malá štěňata. Jejich majitelům proto doporučujeme navštěvovat i ŠKOLKU PRO ŠTĚŇATA, kde se malí psí raubíři mohou vyřádit a dopřát si fyzickou aktivitu i sociální kontakt. Na výcvikových lekcích jsou potom klidnější a dosahují lepších výsledků.

Přehled všech našich služeb včetně cen za jednotlivé lekce i permanentky najdete v ceníku.

Pokud si nejste jistí, jaký druh lekcí pro svého pejska zvolit, poradíme vám v rámci nezávazné konzultace. Stačí vyplnit registrační formulář a brzy se vám ozveme, nebo můžete přímo zavolat na číslo +420 739 011 885.

Individuální výcviková lekce Aigon

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice