Dobře vycvičený pes vás poslechne v každé situaci. Váš pejsek sice může zvládat všechny povely levou zadní, dokud cvičíte o samotě jen s instruktorem, ale práce mezi ostatními psy ve skupině je pro něj úplně nová zkušenost. Proto by měly skupinové tréninky tvořit pravidelnou součást výcviku a střídat se s individuálními lekcemi. Skupinový výcvik slouží především k tomu, aby se pejsek naučil soustředit jen na vás a spolupracovat, a to i když jsou kolem něj rušivé podněty. Pod vedením zkušeného instruktora se skupinového výcviku účastní vždy kolem deseti psů se svými majiteli.

Výcvik ve skupině trvá 45 minut, během nichž účastníci se psy trénují dovednosti, které si osvojili při INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍCH. Vyzkoušíte si vše, co jste se s pejskem naučili, a přítomnost ostatních cvičících pejsků přitom posune laťku vašeho společného tréninku zase o něco výš.

Co se pes na skupinovém výcviku učí? Především vnímat povely svého pána i v rušivém prostředí a nevšímat si cizích psů kolem sebe. Věnujeme se procvičování základních povelů, chůze na vodítku a u nohy, nácviku odložení ve skupině a dalším prvkům výcviku, co by měl znát každý pes.

Také pokud řešíte, že je váš mazlíček nervózní a nesoustředěný v rušném prostředí, skupinový výcvik vám pomůže se těchto problémů zbavit.

I pro klidné a poslušné pejsky jsou však skupinové lekce důležité, protože tvoří nedílnou součást socializace a tréninku psa.

Majitelům štěňat do 6 měsíců věku doporučujeme navštěvovat kvůli socializaci také ŠKOLKU PRO ŠTĚŇATA, kde se psí mládež vyběhá a vyřádí. Díky tomu se potom při výcviku dokáže vaše štěně lépe soustředit.

Váháte, jestli je skupinový výcvik to pravé pro vás a vašeho pejska? Rádi vám pomůžeme zvolit tu nejlepší kombinaci lekcí podle vašich individuálních potřeb. Vyplňte jednoduchý registrační formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Přehled nabízených služeb si můžete prohlédnout v našem ceníku, a to včetně nabídky zvýhodněných permanentek.

Skupinový výcvik psů Aigon OstravaSkupinový výcvik psů Aigon Ostrava
Skupinový výcvik psů Aigon OstravaSkupinový výcvik psů Aigon Ostrava

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice