Dobře vycvičený pes vás poslechne v každé situaci. Váš pejsek sice může zvládat všechny povely levou zadní, dokud cvičíte o samotě jen s instruktorem, ale práce mezi ostatními psy ve skupině je pro něj úplně nová zkušenost. Proto by měly skupinové tréninky tvořit pravidelnou součást výcviku a střídat se s individuálními lekcemi. Skupinový výcvik slouží především k tomu, aby se pejsek naučil soustředit jen na vás a spolupracovat, a to i když jsou kolem něj rušivé podněty. Pod vedením zkušeného instruktora se skupinového výcviku účastní vždy kolem deseti psů se svými majiteli.

Výcvik ve skupině trvá 45-60 minut, během nichž účastníci se psy trénují dovednosti, které si osvojili při INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍCH. Vyzkoušíte si vše, co jste se s pejskem naučili, a přítomnost ostatních cvičících pejsků přitom posune laťku vašeho společného tréninku zase o něco výš.

Co se pes na skupinovém výcviku učí? Především vnímat povely svého pána i v rušivém prostředí a nevšímat si cizích psů kolem sebe. Věnujeme se procvičování základních povelů, chůze na vodítku a u nohy, nácviku odložení ve skupině a dalším prvkům výcviku, co by měl znát každý pes.

Také pokud řešíte, že je váš mazlíček nervózní a nesoustředěný v rušném prostředí, skupinový výcvik vám pomůže se těchto problémů zbavit.

I pro klidné a poslušné pejsky jsou však skupinové lekce důležité, protože tvoří nedílnou součást socializace a tréninku psa.

Majitelům štěňat do 6 měsíců věku doporučujeme navštěvovat kvůli socializaci také ŠKOLKU PRO ŠTĚŇATA, kde se psí mládež vyběhá a vyřádí. Díky tomu se potom při výcviku dokáže vaše štěně lépe soustředit.

Váháte, jestli je skupinový výcvik to pravé pro vás a vašeho pejska? Rádi vám pomůžeme zvolit tu nejlepší kombinaci lekcí podle vašich individuálních potřeb. Vyplňte jednoduchý registrační formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Přehled nabízených služeb si můžete prohlédnout v našem ceníku, a to včetně nabídky zvýhodněných permanentek.

Skupinový výcvik psů Aigon OstravaSkupinový výcvik psů Aigon Ostrava
Skupinový výcvik psů Aigon OstravaSkupinový výcvik psů Aigon Ostrava

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

SÍDLO

Panská 739/60 715 00 Ostrava - Michálkovice