Moderní nově zrekonstruovaná klubovna při kynologické hale v Ostravě-Kunčicíchslouží jako pohodlné zázemí při pořádání halových tréninků, závodů a zkoušek. Zároveň si ji však můžete pronajmout i samostatně, například pro konání výcvikových seminářů, lekcí handlingu a dalších vzdělávacích akcí pro majitele psů.

Klubovna vám nabídne prostor 10 x 4 m se špičkovým dálkově ovládaným osvětlením, s klimatizací a topením, k dispozici je také základně vybavená kuchyňka a samozřejmě i toaleta. V celé budově se rovněž bez problémů připojíte na naši wifi zdarma.

Součástí areálu je 2700 m2 venkovní plochy, kde se mohou psi proběhnout a vyvenčit.

Využijte profesionální prostředí pro výcvik psů a pronajměte si kynologickou klubovnu v kombinaci s halou, kde je pro pejsky i jejich majitele připravený bezpečný speciální povrch pro indoor psí sporty. Navíc tu pro vás máme i kompletní sadu překážek na agility, kterou můžete při tréninku využít.

Bližší informace o pronájmu klubovny i haly včetně ceníku najdete na adrese pronajem.aigon.cz, s dotazy se můžete obracet i na telefon +420 739 011 885.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice