Jak správně vybrat nejvhodnější výcvik pro vašeho psa

Říká se, že nejtěžší jsou začátky. U nás je však začít s výcvikem pejska úplně jednoduché.

Nejprve vyplňte krátkou on-line registraci ZDE.

Pak už záleží jen na vás, jestli si z našich služeb pro sebe a svého pejska vyberete sami, nebo využijete konzultaci s instruktorkou, která vám s výběrem poradí.

Veškeré podstatné informace o nabízených službách najdete přímo zde na našich stránkách, a ceny různých druhů lekcí i permanentek jsou přehledně uvedeny v ceníku. Jakmile budete mít vybráno, stačí zavolat na číslo +420 739 011 885, kde spolu domluvíme podrobnosti a objednáme vás na první lekci.

Pokud si nejste jistí, jaké lekce či služby pro svého pejska zvolit, využijte možnost úvodní konzultace s instruktorkou. Při osobní schůzce se seznámí s vámi i s vaším pejskem, vysvětlí, jak lekce v Kynologickém centru Aigon probíhají a jakým způsobem se vzájemně doplňují.

Na konzultaci instruktorka vždy individuálně zohledňuje, co od výcviku očekáváte nebo jaké problémy s pejskem řešíte, kolik času chcete tréninku věnovat atd. Podle toho pak navrhne ideální kombinaci služeb, která bude ušitá na míru vám a vašemu čtyřnohému parťákovi.

Úvodní konzultace je nezávazná a platí se za ni jednorázově 200 Kč.

Termín prvního osobního setkání obvykle nabízíme do týdne od vyplnění registrace, a to v dopoledních i odpoledních hodinách. Úvodní schůzka trvá max. 30 minut a s pejskem se během ní necvičí. Čas věnujeme vzájemnému seznámení, zodpovězení dotazů, administrativě, výběru služeb atd.

Máte otázky, které nepočkají? Volejte na číslo +420 739 011 885.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice