Potřebujete vyřešit poslušnost a chování psa v domácím prostředí nebo v náročných situacích venku? Využijte soukromé lekce s dojezdem instruktora za vámi a vaším pejskem. Přijedeme k vám i v případech, kdy nemůžete či nechcete dojíždět na výcvik do Kynologického centra. Soukromé lekce mimo obvyklé tréninkové prostory jsou skvělým zpestřením výcviku pro každého pejska.

Trénink poslušnosti v rušném prostředí by měl tvořit nedílnou součást základního výcviku. I když na oploceném cvičišti nebo v hale pejsek poslouchá perfektně, jeho chování se může venku rázem změnit. Aby vám dokázal věnovat pozornost a byl spolehlivý kdykoliv a kdekoliv, musí se pes nejprve naučit ignorovat okolní pohyb osob i zvířat, hluk a neznámé zvuky, zajímavé pachy a další rušivé vjemy.

V rámci tréninků proto vyrážíme se psy například do Komenského sadů, navštěvujeme Fauna trhy, obchody (s povoleným vstupem zvířat), nádraží a další rušná místa, kde se pejsek učí vás vnímat a poslouchat i v náročném prostředí.

Zakládáme si na individuálním přístupu, a proto vám rádi pomůžeme také s výchovou psa v domácím prostředí, aby vám společné soužití přinášelo radost a pohodu. Do společných lekcí se přitom mohou zapojit i ostatní členové rodiny, a to včetně dětí.

V průběhu soukromé lekce vám instruktor vše trpělivě vysvětlí a ukáže, zodpoví všechny případné dotazy a přizpůsobí vám tempo i náročnost výcviku.

Délka soukromé lekce je 45 minut. Při delším cvičení už se může u pejska projevit únava a ztráta motivace, a to samozřejmě nechceme dopustit.

Termíny soukromých lekcí s dojezdem instruktora za vámi si rezervujte na telefonu +420 739 011 885 nebo na adrese monika@aigon.cz

Soukromé lekce s dojezdem instruktora můžete samozřejmě kombinovat i s INDIVIDUÁLNÍMI LEKCEMI v Kynologickém centru, stejně jako s našimi dalšími službami. Jejich kompletní přehled najdete v našem ceníku.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice