Existuje celá řada dobrých důvodů, proč svěřit výcvik psa do rukou profesionálů. Netroufáte si pejska vychovávat od úplných základů, nebo jste s ním narazili na problémy, které neumíte vyřešit? Když si nevíte s výcvikem rady, zkušený instruktor vám pomůže všechno zvládnout. Zaujalo vás, jakým způsobem v Kynologickém centru Aigon s pejsky cvičíme, ale nezvládnete dojíždět na lekce? I pro takové situace nabízíme celkový výcvik psa u nás.

Délku výcvikového pobytu vždy přizpůsobujeme individuálním potřebám pejska. V průběhu 4 až 6 týdnů instruktor denně se psem trénuje. Dostatek času věnujeme i socializaci, pes se s instruktorem účastní našich skupinových lekcí a součástí pobytu jsou i společné výlety a nejrůznější aktivity.

Záleží na vašem přání, co se u nás pejsek naučí. Nejčastěji trénujeme se psy základní povely (sedni, lehni, zůstaň atd.), přivolání, chůzi na vodítku bez tahání i na volno u nohy, pomáháme mazlíčkům zvládat bezpečně pohyb ve městě včetně jízdy MHD či autem, a na společných výletech se psi učí doprovázet člověka v různých prostředích. Budete-li mít zájem, rádi zařadíme pejskovi do výcvikového programu i psí sporty. Často také odnaučujeme zlozvyky, jako je tahání na vodítku, skákání po lidech, utíkání a pronásledování jiných zvířat, agresivita nebo naopak bázlivost vůči ostatním psům a podobně.

Jak výcvikový pobyt probíhá? Nejprve si v rámci konzultace ujasníme, jaká máte od celkového výcviku psa v kynologickém centru očekávání. Tomu pak přizpůsobíme průběh pobytu i náplň jednotlivých tréninků.

Převzetí psa je vždy na základě písemné smlouvy. Hned na úvod pobytu pro vás s pejskem natočíme vstupní video, abyste pak mohli porovnat jeho chování před absolvováním celkového výcviku a po něm. Váš mazlíček bude ubytovaný buď přímo v domácnosti instruktorky nebo samostatně v prostorách psího hotelu Sirius (toto ubytování je již zahrnuto v ceně výcviku). Získáte také přístup do soukromé fotogalerie, kam pravidelně nahráváme fotky a videa s pokroky vašeho pejska, a můžete ho v průběhu výcviku i osobně navštěvovat.

Když se pejsek vrací do vašich rukou, dostanete od nás výstupní video a samozřejmostí je také individuální konzultace, během které vám ukážeme, co pejsek umí a zvládá. Navíc vám předáme sepsaná základní pravidla a výcvikové tipy, díky jejichž dodržování si pes nově naučené dovednosti a poslušnost udrží natrvalo.

Výcvik psa s ubytováním nabízíme pro štěňata i dospělé pejsky všech plemen.

Přehled všech našich služeb najdete v ceníku, u celkového výcviku se ale cena různí například podle délky pobytu pejska. Pro bližší informace a konkrétní nabídku ale stačí vyplnit registrační formulář a my se vám co nejdříve ozveme, nebo můžete sami zavolat na číslo +420 739 011 885.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice