2 varianty výcviku

1. varianta: Pes je u nás po celou dobu bez přerušení, vy jej samozřejmě můžete navštěvovat.
2. varianta: Pobyt je rozdělen na dvě poloviny, uprostřed si berete psa na pár dní, nebo týden domů.

Při předání psa s vámi sepíšeme písemnou smlouvu o výcviku a ustájení

Při převzetí psa vám natočíme vstupní video, které poslouží jako ukázka chování psa před výcvikem. Po dokončení výcviku pak natočíme výstupní video, abyste měli srovnání. Řekneme vám, jak se nyní pes chová, a doporučíme vám, jak s ním dále pracovat.

Výcvik většinou trvá 4 až 6 týdnů. Délku vždy přizpůsobujeme individuálním možnostem psa a přání majitele. Do výcviku přijímáme psy od 6 měsíců věku.

Jak výcvik probíhá a co se pes učí

Po dobu pobytu pracujeme na základní socializaci – pes si zvyká na MHD i přepravu autem, má možnost se socializovat s jinými psy, účastní se výcviků se svým instruktorem. Při pobytu se pes učí základní povely – „sedni“, „lehni“, „ke mně“, „zůstaň“, „nesmíš“ a „k noze“! Učí se respektovat člověka jako svého pána a tolerovat ostatní psy. Účastní se se svým instruktorem skupinových výcviků. Na výletech se učí správnému doprovázení pána a přivolání v nejrůznějších prostředích.

Podle vašeho přání můžeme psa učit i mnoho dalších povelů: např. nesmíš, fuj, odložení za pochodu, vstaň, dlouhodobé odložení, sportovní překážky atp.

Kde vašeho psa ubytujeme

Každý pes je ubytovaný v domě, kde má ve vlastní místnost s pelíškem a hračkami. Procházky a výcviky probíhají v různých lokalitách, v několika areálech výcvikových středisek a samozřejmostí jsou i další procházky nejen po okolí. Každý pes má u nás připravenou výbavu – misky, obojek, vodítko, hračky, pelíšek, deku i pamlsky.

Cena

Cena zahrnuje pokrytí nákladů na výcvik, natočení vstupního a výstupního videa, práci instruktorů, ustájení a venčení psa, pamlsky, péči o psa. V ceně je také konzultace při předání psa (cca 45 až 60 minut) včetně výcvikových papírů s popisem naší práce a pravidly. Jediné, co cena nezahrnuje, je krmivo. To proto, že každý preferuje něco jiného a jen vy víte, na čem si váš čtyřnohý miláček pochutná nejvíc.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

SÍDLO

Panská 739/60 715 00 Ostrava - Michálkovice