Pes je od přírody sociální tvor, který má touhu vyhledávat interakce s příslušníky svého druhu. Dopřejte mu společně strávený čas s dalšími pejsky na socializačních lekcích pro dospělé psy.

Socializace představuje pro psa příjemně strávený čas s ostatními, možnost přirozeně komunikovat, hrát si, navazovat vztahy a získávat společné zážitky.

Příležitost prožívat takové interakce je důležitá, pokud chcete mít skutečně šťastného a vyrovnaného čtyřnohého parťáka. Stejně jako ve školce pro štěňata, i zde se psi učí správnému chování formou společné hry a při pohybu na volno. Socializace probíhá na bezpečném oploceném pozemku pod dohledem instruktora, který vám podle potřeby poradí, kdy a jak svého pejska ukáznit nebo naopak podpořit.

Psi spolu pod dohledem instruktora stráví 45 – 60 minut, během kterých rozvíjí vzájemnou komunikaci a sociální dovednosti. Zároveň si přitom užívají zdravou fyzickou aktivitu a zaměstnávají tak tělo i mysl.

Základem našich socializačních lekcí pro dospělé psy je bezpečné prostředí (stejně jako ve školce pro štěňata). Celou dobu jsou psi pod dohledem zkušeného instruktora, který majitelům pomůže usměrnit jejich chování, pokud je to třeba. Předcházíme tak nejen vzájemným konfliktům mezi pejsky, ale i nenápadnému šikanování slabších psů nebo nepřiměřeně divokým hrám.

Socializace pro dospělé psy je určena všem pejskům, kteří nejsou agresivní a konfliktní.

Na společné socializaci se necvičí poslušnost – k tomu slouží INDIVIDUÁLNÍ LEKCE a SKUPINOVÝ VÝCVIK.

Máte k socializaci pro dospělé psy nějaké otázky? Napište nám nebo zavolejte, rádi vám pomůžeme a vybereme společně to nejlepší pro vás a vašeho pejska.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

VÝCVIKOVÁ HALA

Frýdecká 18/434 719 00 Slezská Ostrava-Kunčice