Chcete mít spokojeného a hlavně poslušného pejska, ale nevíte si rady s výcvikem? Odpovědí jsou výcvikové dny v Kynologickém centru Aigon. Aby se váš pes nenudil doma, zatímco jste v zaměstnání, dopřejte mu celodenní program s osobním instruktorem. Jednoduše nám ráno pejska přivezete a večer si ho spokojeného a příjemně unaveného zase vyzvednete. Výcvik je individuálně přizpůsobený povaze a schopnostem vašeho mazlíčka. V průběhu dne se střídá cvičení s dostatečně dlouhými chvílemi odpočinku. Se svým instruktorem se předem dohodnete, na čem by měl s pejskem pracovat. Může jít prakticky o cokoliv: základní výcvik, zlepšování poslušnosti, bezpečný pohyb ve městě, zvykání na cizí psy a jiná zvířata, odnaučování nejrůznějších zlozvyků a mnoho dalšího.

Během dne také pořizujeme fotky a krátká videa, na kterých můžete vidět, jak se vašemu mazlíčkovi dařilo (vše je uložené v soukromé galerii, do které budete mít přístup). Zkušený instruktor přesně ví, jak pejskovi vysvětlit, co se po něm chce. Pomůže mu povely a cviky rychleji zvládnout, aniž by na něj přenášel nervozitu nebo chyby, kterým se někdy majitelé i přes velkou snahu nedokážou vyhnout.

Abyste neměli obavy, že pes bude nakonec poslouchat jen instruktora a nikoliv vás, kombinujeme vždy výcvikové dny a INDIVIDUÁLNÍ LEKCE, díky kterým budete s pejskem skvěle sehraní.

Nic vám pak nebrání zúčastnit se také SKUPINOVÉHO VÝCVIKU, při kterém se ještě zlepší poslušnost a spolehlivost psa v rušivém prostředí mezi dalšími lidmi a pejsky.

Doporučujeme využívat výcvikový den jednou či dvakrát týdně, aby měl pejsek čas si mezi cvičením odpočinout a zpracovat všechny nové zážitky a naučené dovednosti.

Ceny našich služeb i zvýhodněných permanentek najdete v online ceníku. Rádi vám pomůžeme jednotlivé druhy lekcí vhodně zkombinovat, stačí jen vyplnit registrační formulář a ozveme se vám.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

SÍDLO

Panská 739/60 715 00 Ostrava - Michálkovice