PRŮBĚH A CÍL:

Cílem půlročního výcviku je poskytnout ideální službu pro výcvik a výchovu psa majitelům, kteří se psem chtějí aktivně pracovat a mít z něj skvělého společníka a vychovaného psa.

Půlroční výcvik obsahuje individuální lekce, skupinové výcviky a výcvikové dny. Pro štěňata je také jako bonus připravená školka pro štěňata. Výcvik trvá po dobu půl roku a zahrnuje všechny nejdůležitější služby v životě se psem. Po dobu výcviku se pracuje na individuálních požadavcích každého majitele.

U každého psa začínáme základní poslušností a socializací  – pes si zvyká na MHD i přepravu autem, cvičí ve skupině psů, účastní se výcviků se svým instruktorem. Dále se pracuje na specifických požadavcích majitele, kterými může být např. základní poslušnost, výchova štěněte, odstranění zlozvyků (skákání, ničení věcí), odstranění agresivního nebo bázlivého chování (na lidi, psy, jiná zvířata), nebo výcvik nekonfliktního rodinného psa. 

Průběh výcviku s instruktory je pravidelně zdokumentován pomocí fotografií a videozáznamů.

Výcvik je interaktivní, tedy se neustále vyvíjí podle ohlasů majitele a dosažených výsledků, aby se pes stále zlepšoval.

ZDE se můžete podívat na individuální videa psů z aktuálních či proběhlých výcviků…

CO PERMANENTKA NA PŮLROČNÍ VÝCVIK OBSAHUJE?

Výcvik je individuální a cíl je vždy předem stanoven s majitelem…

1x za 14 dní individuální lekce

1x týdně skupinový výcvik

1x týdně výcvikový den

1x týdně školka pro štěňata (u psů do 12 měsíců)

Minimální věk psa je 2 měsíce (jakékoliv plemeno)!

S majitelem je při počátku výcviku sepsána smlouva o výcviku a ustájení, aby měl majitel nejlepší přehled o tom, co kde a jak.

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

SÍDLO

Panská 739/60 715 00 Ostrava - Michálkovice